Урок №34

Тема.Після уроків.

Мета.Повторити,активізувати знання лексичного матеріалу. Ввести нові ЛО. Продовжувати формувати вміння будувати речення в теперішньому простому часі, зокрема в ІІІ особі однини (не називаючи мовних термінів). Практикувати у складанні стверджувальних речень, письмі, читанні, діалогічному мовленні. Розвивати вміння працювати в парах, правильно вимовляти англійські звуки, розуміти та оперувати виразами класного вжитку. Виховувати вміння раціонально використовувати свій час.

Обладнання.Тематичні малюнки, таблиці для читання, таблички з новими ЛО, таблиця для гри, аудіозапис пісні-привітання “Knock Knock Hello” диск “Super Simple Songs” .

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. (Повторення пісні Knock, knock, hello!)

2. Повідомлення теми і Урок №34 мети уроку.

- Тема сьогоднішнього уроку «Після уроків». Ми вивчимо нові слова, які допоможуть нам розповідати, що ми любимо робити у вільний час. Протягом уроку ми будемо грати в ігри, складати запитання та давати на них відповіді.

3. Введення в іншомовну атмосферу. Гра “Be Attantive!”. (Повторення слів, що позначають рухи.)

- Ваше завдання – виконати мою команду. Але виконувати слід тільки в тому випадку, коли я говорю слово please.

Stand up, please! Jump!

Walk! Jump, please!

Walk, please! Swim, please!

Run, please! Fly, please!

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація знань назв місяців. Змагання, хто краще з усього класу назве місяці по порядку.

2. Введення нових ЛО Урок №34. Робота за тематичними малюнками.

(Вчитель демонструє малюнок та називає ЛО, учні повторюють по кілька разів).

3. Вироблення граматичних навичок. Складання речень з новими словами у теперішньому неозначеному часі у І та ІІІ особах однини (не називаючи термінів). Запис речень у зошит.

I go to the park. Alex goes to the park.

I read books. Ann reads books.

I watch TV. Bob watches TV.

I play with friends. Dan plays with friends.

I clean the room. Kim cleans the room.

4. Вироблення навичок діалогічного мовлення. Робота в парах. Впр.3 с.83.

- Work in pairs. Ask and answer. (Працюйте в парах. Запитайте і дайте відповідь.)

- What Урок №34 do you do after classes?

- I play with my friends. And you?

- I read books.

5. Фізкультхвилинка.

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Turn around! (учитель крутиться навколо себе)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки на місці, як ведмедик)

Touch the ground! (учитель нахиляється вперед і торкається до полу)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Reach the sky! (учитель тягнеться до стелі руками)

Teddy-bear, teddy-bear, (учитель робить кроки навісці, як ведмедик)

Jump up high! (Учитель підстрибує).

6. Повторення алфавіту. Гра “Find the Letter”.

На дошці вивішується таблиця із великими та Урок №34 малими літерами, зображеними вроздріб. Учні повинні записати пари літер (велику та малу).

Перемагає той, хто першим виконає правильно.

7. Читання слів за таблицею.

bed – bad – bid – bod – bud

gat – get – git – got – gut

sat – set – sit – sot – sut

fad – fed – fid – fod – fud

8. Письмо. РЗ сс.68-69.

9. Розвиток навичок монологічного мовлення. Впр.5 с.85.

- Розкажи, що ти робиш після уроків.

ІІІ. Заключна частина.

2. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.84.

- Goodbye!


documentainotph.html
documentainpazp.html
documentainpijx.html
documentainppuf.html
documentainpxen.html
Документ Урок №34